Spolupracujme!

Právě spouštíme nový dotazník a registrační formulář. ContaYner Olomouc od začátku připravujeme spolu s Vámi. Chceme Vám poskytnout  maximální prostor k podílení se na výsledné podobě projektu a všechny přípravné kroky realizovat zcela transparentně. Spolu s Vámi chceme nalézt nejlepší lokalitu pro umístění ContaYneru. Poskytneme  zároveň maximální prostor všem kreativcům, kulturním osobnostem i kolektivům, zajímavým firmám a podnikatelům, aby s námi spolupracovali na přípravě podoby a obsahu ContaYneru již nyní.

Nalezení vhodné lokality je klíčovým faktorem úspěchu každého projektu. Musí zapadnout do organismu města, obohatit ho o nové estetické podněty. Umístění ovlivňuje atraktivitu i funkčnost. Hledáme lokalitu blízko centra a uzlů MHD, dobře dostupnou z univerzitního kampusu. Vaše typy, připomínky, komentáře a hodnocení k otázce lokality pečlivě prostudujeme. Dotazník naleznete zde.

Pokud Vás idea ContaYneru zaujala a jste kreativec, tvůrčí umělec, chcete využívat kapacity ContaYneru k vystoupení či zkoušení, realizaci kulturních akcí či ke kreativní činnosti, vzdělávacím aktivitám či workshopům, ozvěte se nám již nyní. Podnikáte progresdivním způsobem, s vysokou mírou tvůrčí činnosti, originality, s produkty, vymykajícími se masové globální produkci? Vidíte v ContaYneru příležitost pro své podnikání a oslovení zajímavé cílové skupiny? Využijte náš registrační formulář, obratem se Vám ozveme a prodiskutujeme s Vámi možnosti budoucí spolupráce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.