Spolupracujme!

Právě spouštíme nový dotazník a registrační formulář. ContaYner Olomouc od začátku připravujeme spolu s Vámi. Chceme Vám poskytnout  maximální prostor k podílení se na výsledné podobě projektu a všechny přípravné kroky realizovat zcela transparentně. Spolu s Vámi chceme nalézt nejlepší lokalitu pro umístění ContaYneru. Poskytneme  zároveň maximální prostor všem kreativcům, kulturním osobnostem i kolektivům, zajímavým firmám a podnikatelům, aby s námi spolupracovali na přípravě podoby a obsahu ContaYneru již nyní.

Nalezení vhodné lokality je klíčovým faktorem úspěchu každého projektu. Musí zapadnout do organismu města, obohatit ho o nové estetické podněty. Umístění ovlivňuje atraktivitu i funkčnost. Hledáme lokalitu blízko centra a uzlů MHD, dobře dostupnou z univerzitního kampusu. Vaše typy, připomínky, komentáře a hodnocení k otázce lokality pečlivě prostudujeme. Dotazník naleznete zde.

Pokud Vás idea ContaYneru zaujala a jste kreativec, tvůrčí umělec, chcete využívat kapacity ContaYneru k vystoupení či zkoušení, realizaci kulturních akcí či ke kreativní činnosti, vzdělávacím aktivitám či workshopům, ozvěte se nám již nyní. Podnikáte progresdivním způsobem, s vysokou mírou tvůrčí činnosti, originality, s produkty, vymykajícími se masové globální produkci? Vidíte v ContaYneru příležitost pro své podnikání a oslovení zajímavé cílové skupiny? Využijte náš registrační formulář, obratem se Vám ozveme a prodiskutujeme s Vámi možnosti budoucí spolupráce.

Pomozte nám vybrat lokalitu pro ContaYner!

Váš názor je pro nás důležitý. Podílejte se na podobě Contayneru Olomouc třeba tím, že nám řeknete, kde byste ho chtěli.